TransferSepetim - Hakkımızda en çok merak edilen sorular

TRANSFER SEPETİM NEDİR ?

Transfer Sepetim, insanlara lüks ulaşım imkanı sağlayan bir turizm acentesidir. Web sitesi üzerinden ileri tarihli bir araç rezerve edebilir, ister havaalanında karşılanır, ister belli rotada seyahat eder, isterseniz de şehir içi şehir dışı turlar talep edebilirsiniz.

ARAÇLARINIZ VİP Mİ ?

Evet araçlarımız son model ve marka vip araçlardır. Araçlarımızın iç dizaynı her isteğe cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir. İçinde bulunduğumuz küresel salgında ise en çok tercih edilen ara bölmeli araçlarımız sizlerin her zaman hizmetindedir.

COVİD-19 VİRÜSÜNE KARŞI NASIL ÖNLEMLER ALIYORSUNUZ?

Hem siz değerli misafirlerimiz hem de ekibimizin önemli bir parçası olan şoförlerimizin sağlığı ve güvenliği için her tedbiri alıyoruz. Rutin olarak özenle dezenfekte ederek, ödeme işlemini online yaparak ve ara bölmeli özel araçlar tahsis ederek araçlarımızda sağlıklı bir yolculuk sunuyoruz.

NASIL ÖDEME YAPILIYOR ?

Temastan en çok kaçındığımız bu dönemde, ödemelerinizi rezervasyonu oluşturduktan hemen sonra kredi kartı ile yapabilirsiniz.

HAVAALANINDA KARŞILAMA YAPIYOR MUSUNUZ ?

Hizmetlerimizi her zaman üst düzeyde tuttuğumuz gibi havaalanlarında sizi ilk biz karşılıyoruz. Profesyonel ekibimiz sizleri 7/24 havaalanında bekliyor olacak.

UZUN SÜRELİ ARAÇ REZERVE EDEBİLİYOR MUYUZ ?

Evet Transfer Sepetim istekleriniz doğrultusunda şehir dışı seyahatler, yolculuklar ya da tam günlük turlar için şoförlü araç tahsisi yapmaktadır.

SADECE VİTO TARZI ARAÇLAR MI VAR ?

Hayır en çok tercih edilen araçlar Mercedes Vito tarzı araçlar olsa da daha büyük Sprinter ya da yüksek kapasiteli otobüslerimiz de mevcut. Bunların haricinde S – Class araçlar içinde yardımcı operasyonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

ARAÇLARINIZ DA BEBEK KOLTUĞU VAR MI?

Elbette, bu tür taleplerinizi rezervasyon sırasında belirtmeniz gerekmektedir. 2 saat önceden yaptığınız rezervasyonda belirtmeniz durumunda size bebek koltuğu temin edilebilir.

REZERVASYON İPTAL YADA DEĞİŞİKLİK KURALLARI NELERDİR?

Rezervasyonunuzu, seyahatinizden en geç 3 saat önce iptal edebilir veya değişiklik yapabilirsiniz. Talebiniz üzere farklı bir yolculuk gerçekleştirmek isterseniz fiyat artış ya da düşüşü tarafınıza bilgilendirilir.