Venezia

Herkesin mutlaka gitmek istediği İtalya’nın Venedik şehri şu sıralar ufak maketi halinde İstanbul şehrinde bulunmaktadır. Yani şehrin içine Venedik inşa edilmiştir. Gondol gezintilerinin yapıldığı küçük Venedik olarak adlandırılan alışveriş merkezidir. Birçok mağazaya sahip olan avm atmosferi ile avm den çok mini şehir gibidir. Tabi ki şehir dememizin sebebi de konutların olması. İtalya havasını İstanbul da yaşama şekline biz venezia diyoruz. 2020 itibariyle satışa çıkan daireler aşırı rehavet görmektedir. Hem yerli hem de yabancı olacak şekilde konutların kapış kapış gitmesi emlak sektörünün en canlı halidir denilebilir. Salonunuzun camı bir kanala bakmaktadır. Düşünsenize ne kadar efsanevi bir şey olacağını. Gelen misafirlerinize gondol sefası yaptırabilir hatta alışveriş yaptıktan sonra yorulunca kanal kenarındaki kafelerde dinlenebilirsiniz. Şehrin içinde ama şehre uzak diyebileceğimiz bir konuma sahiptir.  Fakat Türkiye de Daha doğrusu İstanbul da İstanbul dan uzak bir havası vardır. Yani içine girdiğiniz anda havanız tamamı ile değişmektedir. Venedik şehrinin Türkiye bayisi olarak da görülebilir. Ulaşım olarak ta çok rahattır. Diler otobüs ile dilerseniz taksi ya da çok daha konforlu bir tercihiniz bulunmaktadır. Transfer sepetim sizlere en rahat ve konforlu ulaşımı sunmaktadır. Bu kadar güzel bir alışveriş merkezinde oldukça fazla alışveriş yaparsınız ve poşetleriniz size göre fazla olacaktır. Transfer sepetim Vito araçlar ile sizlere en iyi hizmeti vermek için bulunmaktadır.

Venezia konutlarından ev alabilir hatta yaşayabilirsiniz. Tabi ki misafirleriniz de olacaktır. Muhakkak. En az eviniz kadar ihtişamlı bir karşılamayı hak eder. Şehir dışından ya da yurt dışından geliyorsa misafirleriniz onları havalimanından alarak venezia ya evinize kadar eşlik ediyorlar. Tek yapmanız gereken web sitesinden ya da uygulamadan rezervasyon oluşturup uçuş kodunu girmeniz.  Misafirleriniz şehir sınırlarına girdiğinde aracı zaten kapıda bekliyor olacaktır. Araca kadar eşlik edilmesi için se içeride karşılamacılarımız bulunur. Yani misafirleriniz daha size gelmeden göz kamaştırıcı bir yolculuk ile zaten büyüleneceklerdir. Venezia başlı başına büyüleyici bir yer ve oraya giderken yaptığınız yolculuk da kaliteli olunca kendinizi özel hissediyor ve yolculuğun tadını çıkarıyorsunuz. Venezia günlük olarak da birçok misafir ağırlamaktadır. Ülkeye gelen misafirlerin İstanbul da uğrak noktalarından bir tanesidir. Sadece yabancı turistler değil yerli turistler de Venedik havası yaşamak için İstanbul’un mini venediğinde soluğu almaktadırlar. Oldukça rehavet görmektedir. 

Venezia Türkiye’nin venediğidir. Hem gelen turistler hem de İstanbul halkı tarafında iyi bir ilgi sahibidir. Alışveriş yapmak yada gondolla gezmek için gelen hatta sadece fotoğraf çekmek için dahi gelen birçok insan mümkündür. Venezia günlük haftalık yıllık birçok misafire kapılarını açmaktadır. İster gezmek için ister mülk sahibi olmak için ideal olan venezia kendine has havasıyla şehrimize farklılık katmaktadır. Sizlerde bu farklı havayı solumak için daha ne bekliyorsunuz. Hemen bir rezervasyon oluşturun ve transfer sepetim olarak sizlere en kaliteli ve konforlu yolculuk beraberinde veneziaya kadar eşlik edelim. Özel günler yoktur sevdiklerinizle yaşadığınız özel anlar vardır.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved