RİVA

RİVA
Kentin kalabalığından ve şehrin sorunlarından bir nebze uzaklaşmak için en ideal bölgedir.
Sıcak kumsalı temiz havası ile müthiş bir kurtarıcıdır. Nasıl ki ufak şeyler hayatımızın kurtarıcıları ise  ufak kaçamaklar ise ruhumuzu kurtarır. Yorucu iş hayatınızdan çıkamadığınız tatillere üzülmeyin. Şehirden hem uzak hem yakın olan müthiş bir tatil kasabası. Adını önceden bölgede yaşamış halihazırda yaşamakta olan Rum kesimi koymuştur. Bataklık ya da sulak alan anlamına gelen Riva kelimesi buradan gelmektedir. Muhteşem orman manzarası masmavi denizi ile görsel bir şölen sunmaktadır. Hem oksijen hem de denizin tadına varacağınız müthiş bir alternatiftir. İster arkadaş grubu isterseniz aileyle ya da sadece kendiniz çıkabileceğiniz kısa bir yolculuk ile Riva da eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Bu kaçamak tam size göre olacaktır.
DOĞA VE KAMP
Riva genellikle kamp düşkünleriyle adından söz ettirmektedir. Çünkü oldukça geniş bir kamp alanına sahiptir. Ormanın içinde denize nazır kamp alanları hem şehirden kaçmak isteyenleri hem de kamp düşkünlerini misafir etmektedir. Orman, deniz, muhteşem gökyüzü ve huzur ile geçireceğiniz dakikaları garanti etmektedir. Çadırınızı kapıp kafa dinleyeceğiniz muhteşem bir alandır. Riva genellikle bohem tarz sevenlerin sık uğradıkları bir adrestir. Sadece bohem değil, romantizmin doruklarının kalbi Riva’da atmaktadır. İster yalnız ister grup aktivitesi için muhteşem bir organizasyon alanına sahiptir. Sadece yerel halk değil yabancı turistler içinde oldukça rehavet gören bir bölgedir. Denize girmek için gelenlerden ziyade genellikle şehirden ve standarttan kaçmaya çalışan kampçıların müdavimi oldukları bir adrestir. Merkeze bir tık uzak olması sizi huzura bir tık yakınlaştırmaktadır. Ulaşım sıkıntısı çekmeyeceğiniz ve dilediğiniz her an, her saat yolculuk yapabileceğiniz bir fırsattır sizin için.
ÖZGÜR RUHLARIN ADRESİ
Belki bir bisiklet turu belki bir piknik aktivitesi bunları size sunabilecek oldukça elverişli bir alandır. Canınız sıkıldığında kafa dinlemek istediğinizde bir bilet alıp soluğu havalimanında almak yerine bir transferle sizleri, şehirden ayrılmadan kalabalıktan uzaklaştırabilecek çözümler mümkündür. İstanbul içi ulaşım biraz sıkıntılı bir haldir. Bu sıkıntıya girmeden tek tuşla aracınız ayağınıza gelebilir ve sizleri, sizin belirlediğiniz konumlara bırakabilir. Parasını önceden görebildiğiniz ve kendiniz belirlediğiniz çok uygun fiyatlara vip standartlarda konforlu bir yolculuk artık hayal değil. Piknik yapmak için, yada ruhunuzu dinlendirmek için otobüslerde neden sürünesiniz ki. Kafa dinlemeye giderken daha çok sıkıntı yaşayacağınız bir yolculuk sizlere hiçte iyi gelmeyecektir. Dinlenmek için daha konforlu yolları denemek gerekmektedir. Böyle durumlarda sadece Transfer Sepetim web sitesine girmeniz ve kendiniz için bir transfer rezervasyonu oluşturmanız yeterli olacaktır. Sizleri valiziniz yada çadırınızla evinizden alır konaklama alanına kadar bırakır. Hem uygun, hem konforlu bir yolculuk! Otobüslerin havasız ve çokta hijyenik olmayan atmosferi yerine daha sağlıklı ve temiz bir yolculuğu denemelisiniz. Özellikle pandemi dönemindeyken sağlığınızın riskte olduğu gerçeğiyle karşı karşıyayken bu durumu kendi lehinize çevirmelisiniz. Sağlığınız zevklerinizin önüne geçmesin.

 

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved