Nusret

Bazı anlar vardır kendimizi özel hissettiğimiz ve sevdiklerinizin de sizinle birlikte özel hissetmesine vesile olacaktır. Bu anlarınızı özel mekanlarda taçlandırabilirsiniz. Sevdiklerinize jest yaparak onları mutlu edebilirsiniz. Yapabileceğiniz güzel jestlerden biri onları Nusret’e götürebilir, alevli şovlar arasında çok iyi vakit geçirmelerini sağlayabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Nusret dünya çapında bir üne sahip restoran zinciri olan iyi bir işletmecidir. Sevdiklerinizle Nusret’in şovlarına ve o muhteşem etin damağınızda kalacak olan tadına doymak istediğiniz de bu özel anlarınıza eşlik etmek için hizmet veren transfer sepetim sizinle olacaktır. Siz günü ve saati belirleyip bineceğiniz ve ineceğiniz konumları belirleyin. Biz son model araçlar ile sizleri alıp muhteşem geceniz de sizlere konforlu bir yolculuk hizmeti sunalım. Nusret dünya çapında etleri dövmesi ve tuz ekme şekli ile üne kavuşmuş bir işletmecidir. Sadece Türk müşteriler değil dünyanın birçok yerinde turist gelmektedir. Sırf Nusret’i görmek ve şovlarından nasiplenmek için kuyruk olmuş insanlar vardır. Bu güzel adam etlere ne yapıyor bilinmez ama tadı damakta uzun süre kalıyor. Bu eti tatmak isterseniz sizlere restorana kadar eşlik edebiliriz. Siz rezervasyonunuzu oluşturun biz bu özel geceyi daha özel ve konforlu kılalım.

Tur olmadan bireysel gelen turistler genellikle uygulamayı çok kullanmaktadır. Yabancı dil bile şoförlerimiz misafirlere çok yardımcı olmaktadır. Havalimanında alıp Nusret’e getiriyorlar. Yani ülkeye girer girmez Nusret’e gitmek isteyen turistler var. Ya da önce oteline yerleşip daha sonrasında güzel bir akşam yemeği için tercih edenlerde. Her koşulda yerli ya da yabancı turistlerin özel anlarının konforlu hizmet sunan yardımcılarıyız. Transfer sepetim siz özel anlarınızı daha özel yaşayın diye sizlerin yanındadır. İlla turist olmaya gerek yok alkol alacaksınız ve araç kullanmak istemiyorsunuz gidiş dönüş olarak rezervasyon oluşturuyorsunuz hem gidişinize hem de dönüşünüzde sizlere eşlik etmekten gurur duyarız. 

Transfer sepetim özel anlarınızın görünmez kahramanlarıdır. Birine sürpriz yapmak istiyorsunuz fakat nereye geleceğini bilsin istemiyorsunuz. Sevgilinize diyelim ki Nusret restoranda romantik bir akşam yemeği süprizi yapacaksınız ve bilmesini istemiyorsunuz. Rezervasyon oluşturuyorsunuz ve konum olarak kız arkadaşınızın evini işaretliyorsunuz, varılacak konum ise Nusret kız arkadaşınız kapısında özel aracı görünce zaten heyecanı bir kat daha artacak ve süprize ulaştığında mutluluktan havalara uçacaktır. Bu gibi özel anlarınızda daima yanınızda olacağız. Tabi ki sizlerde istediğiniz sürece. Transfer sepetim birçok özel ana ve güne tanıklık etmiştir. Sevenleri kavuşturmuş turistlere yol göstermiştir. Sizlerde bu güzel anların tadını çıkarmak ve yolu düşünmek istemiyorsanız bırakın teferruatları biz düşünelim. Sizler sadece bineceğiniz ve gideceğiniz yeri söyleyin, sonra oturun ve konforlu yolculuğunuzun tadını çıkarın. Hadi şimdi bir rezervasyon oluşturun ve kalitenin farkını Transfer sepetim ile yaşayın. Kalitenin yollardaki ismi bizde Transfer sepetim.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved