İzmir

Tatil planları her sene insanın içini kıpır kıpır eden bir duygudur. Tatil için baktığınız yer egenin görkemli şehri İzmir olunca ise insan daha çok heves etmektedir. Fakat tatil ne kadar iyi ise yolculuk faslı bir o kadar meşakkatlidir. Bavul taşımak turnikelerden geçirmek falan yolculuğun acı gerçekleridir. Tatile çıkarken uçak ya da otobüs yorgunluğu çekmek ne kadar mantıklı. Hele gideceğimiz yer İzmir kadar huzur dolu bir şehirse.  Tatile gidilecekse kafanız rahat ve huzurlu bir yolculuk çekmelisiniz. Bunun için kendi aracınızla çıkmanız gerekiyor gibi gelse de aslında araba kullanmadan ev rahatlığında tatile çıkmanız mümkündür. Transfer sepetim sizlere bu ayrıcalığı yaşatmaktadır. Gideceğiniz yeri ve bineceğiniz konumu giriyorsunuz ve dilediğiniz tarih ve saatlerde size özel aracınız kapınıza kadar gelmektedir. Sonra başlasın tatil. İzmir’e kadar yolculuk edip hem tur tadında hem rahat daha ne isteyebilirsiniz ki? İstanbul da başlayan serüven İzmir’in mavisinde biter. Transfer sepetimle yaptığınız her yolculuk sizlere artı puan kazandırır. Yani birkaç yolculuk sonrası sizlere promosyon göndermektedirler. Dilerseniz promosyonları biriktirebilir ya da hemen kullanabilirsiniz. Tıpkı uçak milleri gibi. Biriktir ve bir sonraki yolculuğu bedavaya getir. Şehir içinde kullandıklarınızın promosyonlarını şehir dışı olarak kullanabilirsiniz. Yani tatiliniz yolculuğunu bedavaya getirebilirsiniz.

Her tatil öncesi evcil hayvanlarımız için çok fazla strese girmektedir. Onları nereye bırakacağız ya da bıraksak ne kadar güvende olacaklar psikolojisi nasıl olacak. Hayvanla belli dönemlerde depresyona girmektedir. Sahibini göremediğinde ya da uzun süre ayrı kaldığında. Peki sadece 2 günlük 3 günlük tatil size tüm sene yetecek mi? Sanmıyoruz. O nedenle sizlere tatilinizi en uzun ve en iyi şekilde yapabileceğiniz bir alternatif sunacağız, transfer sepetim! Transfer sepetim evcil hayvanlarınız ile birlikte yolculuk edebileceğiniz bir hizmet vermektedir. Bu nedenle tatilini kısa kesmek zorunda değilsiniz. Evcil hayvanlarınız ile birlikte mükemmel zaman geçirecek İzmir’in eşsiz doğası ve masmavi deniz havasıyla huzura doyacaksınız. Sahillerde köpeğinizle koşabilir, kedinizle sokak sokak dolaşabilirsiniz. Tabi onları evde ya da pansiyon otel nerede kalıyorsanız orada da bırakabilirsiniz, sonuçta bu sizin tatiliniz.

Uçakların sorunlu geçişleri otobüsün havasız yapısıyla uğraşarak tatile mi gidilir diye soracak olursanız bizce gidilmez. Bunun için tercihiniz transfer sepetimden yana olmalıdır. İstanbul dan yola çıkıp geze geze İzmir’e kadar gitmek. Kısa çaplı bir tur gibide sayabilir. Dilediğiniz gibi mola verebilir kendinizi iyi hissetmezseniz durabilirsiniz. Bu ayrıcalıkları başka hiçbir yol hizmetinde bulamayacağınızı düşürsek transfer sepetim bulunmaz bir hizmet hatta fırsattır. Deniziyle kumuyla havasıyla suyuyla bir başka olan İzmir yolculuğunuzu bir de böyle deneyin bakalım diğerlerine oranla ne kadar çok beğeneceksiniz. Beğeneceğiniz garanti aslında ama tabi ki sizden duymak daha iyi olacaktır. Çünkü misafir düşünceleri bizler için daha çok önemlidir. Sizleri rahat ettirmek ve konforlu, kaliteli bir yolculuk sağlamak bizim tek gayemizdir. Sizler de bizimle bir deneyim yaşamak isterseniz gelin bu yılki tatil yolculuğunuzu birlikte planlayalım. Tek yapmanız gereken konumları girip tarih vermek, sonrası sadece oturup saatin gelmesini beklemektir.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved