Havaş

İstanbul’da bir yerden bir yere gitmek kadar zahmetli bir şey olmasa gerek. Yoğun trafiği ve kalabalığı yorduğu kadar stres de yaratmaktadır. Tam anlamıyla bir sorun denilebilir. Zaten İstanbul denilince akla ilk gelen kalabalık olmaz mı? Kaçıp kurtulmak ister çoğu zaman insan. Ama kalabalık asla peşini bırakmaz. Şehir dışına çıkmak istediniz, tatil yapacaksınız alternatifleriniz uçak olabilir hem hızlı hem de daha az yorucu. Fakat yine de yorulacaksınız çünkü şehirde havalimanına ulaşmak zaten büyük bir meziyettir. En çok tercih edilen havalimanı araçları havaştır. Belli saatlerde kalktığı için uçuştan 2 saat öncesi olan otobüse binmeniz gerekir. Çünkü 1 saat zaten yol sürmektedir. Trafik saatine denk gelirseniz bu uzayacak da uzayacak. Havaş yapısı gereği bir otobüs olduğu için ayrıca toplu taşıma aracıdır. Şu hastalık dönemlerinde topluma karışmak ne kadar doğru tabi ki bilemiyoruz. O biraz da sizin kaatinizdir. Fakat her zaman daha iyi bir tercih farklı bir alternatif bulunur. İşte tamda bu nokta da aklınıza şu gelmeli en iyi alternatif hangisi, sağlığımı tehlikeye atar mıyım gibi kendimizi sorgulamalıyız.

Dünya çapında tüm insanlığı sarsan bir hastalık yayılmıştır. Bu salgın ilerlediği gibi bulaştığı kişiyi öldürebilmektedir. Hava yoluyla ve temasla bulaştığını düşünürsek kalabalık ortamlara girmek ne kadar doğru olmaktadır. Zorunlu olmadıkça kalabalıktan uzak durmak gerekmektedir. Şart olmadıkça şehir dışına çıkmamalı hatta otobüs uçak kullanmamalıyız. Farz edelim şehir dışına çıkmak zorunda kaldık uçağa ulaşmak için havaş kullanmak yerine transfer sepetim uygulamasıyla vip araç kullanabilirsiniz. Hem konforlu hem sağlıklı ayrıca da vip olmasına rağmen son derece uygun fiyatlıdır. Bu kadar iyi bir ihtimal varken neden sağlığımızı riske atalım ki? Havaşa ulaşmak için dahi birçok aktarma yapıp kalabalığa karışmak zorunda kalırız. Fakat transfer sepetim ile yolculuk yapacaksanız, tek yapmanız gereken elinizin altındaki interneti kullanmanız. İster webden ister uygulamadan rezervasyon oluşturup nerden nereye gideceğinizi girmeniz yeterli olacaktır. Verdiğiniz saatte aracınız kapınızda olacak ve sizi havalimanına kadar hiçbir kalabalığa maruz bırakmadan ulaştıracaktır. Valizlerini araca atıp direk aktarmasız bir şekilde havalimanı gidebilirsiniz. Kimseyle temas etmediğiniz için de sağlığınızı korumuş olacaksınız. Bu risk dolu günlerde sağlığımızı korumak önceliğimiz olmalıdır. 

İnsanoğlu alışkanlıklarından kolay vazgeçemez. Alıştığımız bir rutin var ise dışına çıkmak bizi zorlayacağından asla o yolu tercih etmeyiz. Havalimanına gitmek için en uygun tercih daima havaş olmuştur. Yani virüs ülkeyi ve dünyayı sarsana denk. Bu hep böyleydi. Taksi çok tuttuğu için tercih edilmediği için havaş daha cazip gelmekteydi. Ta ki transfer sepetim ortaya çıkana kadar. Transfer sepetim vip araç ile taşıma hizmeti sunmaktadır. Her yolcu öncesi ve sonrasında dezenfekte edilen araçlar ile sağlığınızı korumaya ve sizi konforlu bir yolculuk ettirmeye yönelik çabaları bulunmaktadır. Sizler de en iyi olanı bir kere deneyerek görebilirsiniz. Bu sefer ki yolculuğunuzu transfer sepetim ile yaparsanız ne demek istediğimizi anlayacaksınız. Hadi şimdi bir rezervasyon oluşturun ve sağlığınızı korumak adına bir adım daha atın.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved