Antalya

Her yıl gönlümüzce tatil yapma hayaliyle ilerleriz. Hiç gitmediğimiz yerleri keşfetmek ve içinde kaybolmak işte bu tarif edilemez bir hazdır. Kaybolmadıkça bir şehri tanımak mümkün değildir. Bir rota belirleyip yola koyulmak gerekir. Ve bu rotanın başı neresi olursa olsun gidilecek yer mavilik olmalıdır. Mavi huzurdur, rahattır, aşktır. Güzel Antalya’yı anlatırken kelimeler daima kifayetsiz kalmaktadır. Akdeniz güneşi ve büyüsüyle ayrı bir cennettir. Her yıl milyonları bünyesinde barındırır. Şehir akın akın turist almaktadır. Bu güzel şehre gitmek için daha ne bekliyoruz ki? Bir bilet ve bir bavul ihtiyacımız olan karar verip yola çıkmak. Ama tabi ki dünyayı kasıp kavuran hastalığı düşününce insan bir ürkmüyor değil. Her zorun bir kolay yolu vardır elbet ki. Hiçbir şey bizden daha değerli değildir. Temasla ve hava yoluyla bulaştığını düşünürsek kendimizi izole ederek de tatil yapabilir denize kuma güneşe Akdeniz’e doyabiliriz. Hiçbir şey sizi bu güzellikten mahrum bırakmasın. Hem tatil yapıp hem sağlığımızı korumanın yolları vardır. Otel ya da pansiyon yerine ev kiralayabilirsiniz. Antalya seçeneklerini geliştirmiş bir şehirdir. Uçak veya otobüs yerine de transfer sepetimden rezervasyon yapıp vip araç ile yolculuk yapabilirsiniz. 

Transfer sepetim ile yolculuk yapmak şu ana kadar yaptığınız tüm yolculukları unutturacaktır. Kalite konfor ve rahatlık aradığınız tüm özellikler tek bir uygulama mevcuttur. İnternet olan her ortamda rezervasyon yapabilirsiniz. İster web ister uygulama nerden nereye konumlarını girin ve seçeneklerinizi siz belirleyin km başına hesapladığı için fiyatları uygun gelecektir. Rezervasyonu tamamlamadan hemen önce ne kadar ödeyeceğinizi ve neye ödeyeceğinizi görebiliyorsunuz. Buda size bir tık daha güven sağlamaktadır. Siz hangi konumları verirseniz o konumlardan alacağı için kimseyle temas etmeden direk olarak evinizden gideceğiniz yere kadar rahat bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Sağlığınızı korurken seyahat etmenin verdiği hazla daha iyi hissedeceksiniz. Hatta bir nevi tur yapıyor da sayılabilirsiniz. İstanbul sınırlarından başlayıp Antalya’ya kadar uzanan bir yolculuk hayal edin her şehir her durak sizin için yeni bir keşif süreci olacaktır. Geçtiğiniz her bölgeden kendinize bir anı bir hatıra alabilir ve bu yolculuğu ölümsüzleştirebilirsiniz.

Ailecek çıkılacak her tatil masraf olarak geri dönecektir. Biletlerin ücretlerini düşününce kendimizi istemsizce bir geri çekeriz. 4 Kişilik bir aile olduğumuzu hayal edelim. 4 bilet ve 4 kat daha fazla masraf demektir. Fakat Transfer sepetim ile bunları düşünmenize gerek kalmayacaktır. Km başına yapılan ücret hesaplaması sizlere hem uygun hem de konforlu gelecektir. Aileniz ile tur tarzında bir yolculuk yapmaya ne dersiniz? Otobüslerde sürünüp havasız kalacağınıza şişmiş ayağınızın uyuşmasıyla dertleneceğinize ayaklarınızı uzatıp rahat rahat gideceğiniz bir yolculuk tercih edilmez mi. Tüm aile yan yana ve sadece size özel bir hizmetle, sizin belirlediğiniz konumlardan alıp belirlediğiniz konumlara bırakacağı için hiç temas etmeyeceksiniz. Yolcu öncesi ve sonrası dezenfekte edilen araçlar ile de sağlığınızı ve ailenizi korumuş olacaksınız. Hemen siz de kaliteli ve konforlu yolculuk için transfer sepetimin web sitesine girin ve bir yolculuktan daha da fazlası nasıl olur kendiniz keşfedin.

Etiketler :

Copyrights © 2021 transfersepetim.com - All Rights Reserved